Çinliler: Diktatör Erdoğan gidecek, Türkiye iyi olacak

Çinliler: Diktatör Erdoğan gidecek, Türkiye iyi olacak

Cumhurbaşkanlığın 2. tur seçim günü (28.05.2023), oy verme noktalarından biri olan İstanbul Merkezefendi İmamhatip Lisesinde şimdiye kadar görülmemiş bir olay yaşanmıştır. Bir tarafta CNN Türk bir Çinli ile röportaj yaparken, diğer tarafta T.C. vatandaşlığına geçmiş bir gurup Çinli, "Diktatör Erdoğan gidecek, Türkiye iyi olacak" sloganı atmış, bazıları da gördükleri Uygurlara "İşte Uygur teröristler!" diye bağırmıştır. Hatırlanacağı gibi, büyük deprem sırasında bölgeye giden Çinlilerin Türkiye halkına para dağıtarak seçimde Erdoğan'a oy vermemelerini istemişti.

Terör devleti ve gangster çetesi ÇKP, bu ırkın ezelden var olan ve kendilerinin "Çin Rüyası" dedikleri dünya hakimiyetini ele geçirme teşebbüsü için bir dizi stratejiyi yürürlüğe koymuştur. Bunların başında yer alan  ve kredi tuzağı olduğu kanıtlanan Kuşak, Yol projesini batıya kadar götürebilmek için olmazsa olmaz coğrafi konumundaki Türkiye, bu işgalci devletin strateji uzmanlarının ifadesiyle "İlk olarak ele geçirilmesi gereken ülke" olduğu için, ekonomik darboğazına düşmesi hasebiyle hükümetin yabancı yatırımı çekme çabasıyla birlikte çıkardığı 250 bin Dolara T.C. vatandaşı kanunu kolaylığından istifade ederek, bu meblağı sadece bir değil,  aynı soyadı taşiyan 5'ten fazla Çinli  sahtfkarlıkla vatandaşlığa geçmek suretiyle Türkiye'deki nüfuslarını arttırma gayretine girdikleri ve bunda oldukça başarılı oldukları gözlemlenmiştir. Sözde yatırımcı olan bu Çinlilerin hepsi ÇKP ajanı olup, Türkiye'yi ele geçirmek için ilk önce ülkenin demografik yapısını lehine çevirmek, sonra ekonomik gücünü, nihayetinde siyasi gücünü de elde etmek için kademeli ilerlemektedir. Birçoğu başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerdeki lüks sitelerden konut satın alıp yerleşen bu ajanlar, dara düşen mahalle bakkalına kadarki esnaf ve şirketleri değerinin üzerinde para ile satın almak ve paravan Çin ve Uygur lokantası vb. gibi iş yerleri açmak suretiyle amacına hizmet etmektedir. Her ne kadar bu seçimi Erdoğan kazanmışsa da bu şer çete niyetinden asla vaz geçmez ve gayesine ulaşmak için Türkiye'nin iç ve dış düşmanlarıyla işbirliği yapacaktır.

"Türk'e Türk'ten başka dost yoktur". Şimdiye kadar çok kez uyardık, Uygur meselesinin sadece bu toplumun değil, dünyanın bekası meselesi olduğunu. Tekrar uyaralım:

Hükümet ülkenin geçici menfaati için bu gangster ile dost geçinedursun halk, Çin ırkının ciğerine kadar tanıyan Bilge Kağan'ın Türk milletine ettiği vasiyeti unutmamalı ve uyanık olmalıdır. Türkiye için buraya yerleşen Suriyeli, Afgan ve başka millet bu ırk kadar tehlikeli değildir çünkü bu ırk çok sinsi, yalancı, hilekar ve gaddardır. Buna karşı uyanık ve ihtiyatlı olmazsa, Uygur toplumunun başına gelen bu afet Türkiye halkının başına da gelir çünkü bu faşist kontrolünü ele geçirdiği her yere despot rejimini de götürür ve kendine itaat etmeyenleri gözü kırpmadan yok eder.

Kamer Artış

Kamer Artış

Yazar
Emekli Dış Ticaret Uzmanı ve Araştırmacı Yazar
YORUMLAR
YORUM YAP
0 Yorum bulunmaktadır.