Çin #Coronavirus'un Sorumluğundan Kaçamaz

Çin #Coronavirus'un Sorumluğundan Kaçamaz

Çin, utanmadan, sıkılmadan #KoronaVirüsü ile çok iyi mücadele ettiğini ileri sürüyor ve Türkiye'de de Çin'in #Wuhanvirusunu çok başaralı kontrol ettiğini öve öve bitiremeyen bir sürü Çin sever, yalaka yazarlar var maalesef.


onlara sormak isterim ki, ''Eğer gerçekten çok başaralı mücadele ettiyse #Çinvirusü nasıl 150 ülkeye yayıldı? neden virüs kaynağı olan Çin'de bitmesini sağlayamadı? bu mudur sizin anladığınız başarı?


Bir de Çin'in dünyaya İhraç ettiği bu #ChinaVirüs, çok sayıda gelişmiş ülkelerin Cumhur başkanları, Başbakanları, milletvekilleri ve devlet adamlarına da bulaştı. ancak Bu Virüsün ihracatçısı olan Çinin üst düzey ve dahi orta düzey hiç bir Çinli yöneticine bulaşmadı, neden?


Salgını aylarca dünyadan gizlemeye çalışan, ifşa eden doktorları tutuklayan, öldüren ve virüsün sorumluluğunu zavallı hayvanlara yükleyerek, haftada bir ağız değiştirerek, dünyanın dikkatini başka taraflara çekmeye çalışan hatta Dünya Sağlık Örgütü de dahil olmak üzere, bir çok ülkenin dünyaca tanınmış virüs uzmanlarının ortak araştırma tekliflerini ret eden, wuhandaki virüsün sızdığı P4 laboratuvarına girmesine izin vermek bir yana dursun, hatta wuhan'a bile hiç bir yabancı araştırmacıyı yaklaştırmayan despot Çin, neyi dünyadan gizlemek istiyordu acaba?


Kendileri laboratuvarda mutasyona uğratarak üreten ve sonra kontrolden çıkan, hazırlık aşamasındaki bu biyolojik silahının nasıl kendi ellerinde patladığını mı gizlemek istiyordu? kanıtları yok etmeye mi çalışıyordu?


Çin bu sorulara mutlaka cevap vermeli!!!


Şunu bilmeli ki, Çin dünyanın başına bela ettiği bu #ChineseCoronaVirus un sorumluluğundan kaçamaz.


Bütün Dünyaya ve insanlığa hesap vermesi kaçınılmazdır.

Kaynak:ajanscyprus
Yazar: Kaşgarlı Mete Han

Yazar
YORUMLAR
YORUM YAP
0 Yorum bulunmaktadır.