Ağızdan Enjekte edilen aşı deneniyor

İşgalci Çin, Gulca, Urumçi, Turfan, Kumul ve diğer bir çok bölgede yaklaşık 86 gündür keyfi karantina uygulayarak, Uygur Türklerini acımasızca açlığa mahkum ediyor. Gulca ve diğer bölgelerde 12 kişinin açlıktan öldüğü, bazılarının intihar ettiği, Hoten-Guma’da 13 kişinin bilinmeyen bir tür dezenfektan zehirlenmesi sorunu hayatını kaybettiği doğrulanmıştı.

24 Eylül yayılan ve açık kaynaklardan elde edilen görüntü kayıtlarında, Rejim yetkililerinin virüsü bahane ederek Doğu Türkistan’daki halka ağızdan enjekte edilen yeni aşı enjekte etmeye başladığı dikkat çekiyor.

UYGURLAR ÜZERİNDE DENEY Mİ YAPILIYOR?
Tanıtım filmlerinin de yer aldığı görüntülerde bir çeşit içecek kutusu görünümündeki nesneye, şırıngayla özel makine vasıtasıyla enjekte edilen bilinmeyen bir oksijeni çekmesi isteniyor.

Söz konusu aşı daha önce onaylandı mı? Herhangi bir testten geçti mi, neden Çin illerinde uygulanmıyor? Dünya sağlık örgütünün bu aşıdan haberi var mı? gibi sorular, Çin’in Uygurlar üzerinde deney yapışıyor şüphesini arttırıyor.

Gözlemciler zalim Çin’in Doğu Türkistanlıları öldürmeye niyetli olduğunu vurgulayarak, Toplama kamplarında ve de aç bırakarak öldüremediği Uygurları, zehirleyerek yok etmeye çalıştığını, bu minvalde Uygurlar üzerinden bilinmeyen bir tür kimyasal deney yapıyor olabileceğini, çünkü daha öncede yapay zeka, yüz tanıma teknolojilerinde benzeri deneyler gerçekleştirdiğini kaydetti.

 

Muhammed Ali ATAYURT-Türkistan Pree

Bu Haberi 556 kişi okudu!
25/10/2022
YORUMLAR
YORUM YAP
0 Yorum bulunmaktadır.