UYGUR TÜRKÜ GENÇ, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A SESLENDİ
SON DAKİKA

UYGUR TÜRKÜ GENÇ, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A SESLENDİ

Çin'in Doğu Türkistan'da yürüttüğü doğum kontrolü politikası kapsamında 8 kardeşi daha annesinin karnındayken Çin polisleri tarafından kürtajla öldürülen Enver Ahmet isimli genç, annesinin küçük kardeşini dünyaya getirebilmek için Kız kardeşi ve babasını bırakıp Türkiye'ye geldiğini, bu nedenden dolayı Çin polisleri babasını hapse attığı yönünde stüdyomuza gelerek şahitlik verdi.

CASUSLUK TEKLİF ETTİ. HAYIR DESEK BABAMI ÖLDÜRECEKLER.

Polislerin baskıları ve azılı suçlu olarak gösterilmesi yüzünden tüm akrabaları tarafından dışlanan kız kardeşinin ne yatacak yeri nede yiyecek yemeği olmadığını aktaran genç, Türkiye'de bulunduğu süre içerisinde Çin polisleri tarafından sürekli olarak rahatsız edildiğini ve kendilerine casusluk teklif edilerek kabul etmez ise memlekette hapiste olan babasını ve kız kardeşini ölümle tehdit ettiğini hatta Türkiye’de de kalamaz hale getireceği ile korkuttuğunu belirterek Türkiye Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi.

TÜRKİYE'DEN MAHRUM KALACAKSAK BİZİ SİZ ÖLDÜRÜN.

‘’Sayın Cumhurbaşkanım. Siz bizim liderimiz siniz. Duyduklarımıza göre Çin ile kurmuş olduğunuz iyi ilişkiler yüzünden çok sayıda Doğu Türkistanlının iadesi istenmiş. Tabi buna Kimisi inanıyor Kimisi ise inanmıyor. Ancak her ne sebepten olursa olsun biz gitmek istemiyoruz. Burası bizim kendi vatanımız gibi sevgilidir. Bir kere vatanımızdan mahrum kaldık tekrar kaybetmek istemiyoruz. Gün gelir, böyle bir şey olacaksa bizi siz öldürün ya denize dökün. Bizi asla canlı olarak vermeyin . Çünkü caniler bizleri hapse atıp Büyük, Küçük, Kadın, Erkek demeden tecavüz ediyor diye gözyaşlarına boğuldu.

 MUHAMMED ALİ ATAYURT

 

Bu Haberi 3042 kişi okudu!
26/11/2018
YORUMLAR
YORUM YAP
0 Yorum bulunmaktadır.