NAZİ KAMPLARI HAKKINDA GELEN YENİ BİLGİLER
SON DAKİKA

NAZİ KAMPLARI HAKKINDA GELEN YENİ BİLGİLER

5 Temmuz DaWei haber sitesinde Doğu Türkistan’ın Şıho şehrindeki okulların toplama merkezine dönüştürüldü ifşa ediliyor.

Haberde Çin yönetiminin Şii hu şehrinde tesis ettiği toplama kamplarına insanların sığmaması  üzerine Shihu şehrinde bulunan okulların toplama kamplarına dönüştürüldü fakat tutsakların  yatmaları için kurulan ranzaların yetişmemekte olduğunu ve sırayla uyumakta olduğunu yer alıyor.

Shihu şehrinde toplama merkezlerine getirilen insanların bırakılmamakta ve hatta yenilerin devamlı olarak getirilmekte olduğu  bu yüzdende alternatif olarak Shihu Şehrindeki komünist parti okulu şehirlik 2. Lise ve benzeri çok sayıda okullarında toplama kampına dönüştürülmekte olduğu ileri sürülürken kötü koşullar ve kalabalık yüzünden hastalanan kişilerin Shihu şehir Tıp hastanesine götürüldükten sonra hastanenin 1. katında tutsaklar için özel ayrılmış odalarda sözde tedavi edileceği, İyileşmeyen ve hatta ölen kişiler varsa hiçbir şekilde ailesiyle görüştürülmeyeceği de belirtiliyor.Konu ile ilişkin muhabire konuşan gizli Tanığın verdiği bilgilere göre Çin yönetiminin bazı toplama kamplarını fabrika gibi kullanıp tutsak bulunan insanları çalıştırma   olduğunu açığa vuruyor.

Bu Haberi 2042 kişi okudu!
08/08/2018
YORUMLAR
YORUM YAP
0 Yorum bulunmaktadır.