NAMAZLARIMI HAYAL EDEREK KILABİLİYORUM
SON DAKİKA

NAMAZLARIMI HAYAL EDEREK KILABİLİYORUM

Geçtiğimiz yıllarda Çin rejimi, sözde akrabalaşma haftası adı altında Doğo Türkistan halkının evlerine Çinlileri yerleştirmeye başlamıştı. Bu süreçte halkın büyük çoğunluğunun toplama kamplarına atılması hiç bir şeyi değiştirmedi ha toplama kampı ha ha hapishane Dolaysıyla Doğu Türkistanda hiçbir alan onlar için mehrem değil öyleki namazlarını işaretle bile kılamaz hale geldiler.

10 Mayıs kimliğini gizleyen bir tanık muhabirimize verdiği bilgilere göre geçtiğimiz yıldan bu yana toplama kampına götürülen insanlardan geri kalanların evlerine yemesi içmesi yatması dahil 1 ay boyunca kalacak şekilde Çinlilerin yerleştirildiğini, ve ev sakinleri ne konuşuyor, kimlerle  İlişki kuruyor, ne yiyip ne içiyor, İdeolojik görüşleri nasıl namaz kılıyormu hepsini anbean takip ederek en ufak bir şüphe hisettiği kişinin anında Toplama Kampına atılmakta olduğunu bildirdi.

Artık Namazlarını İşaretle dahi kılamaz hale geldiğini anca Gece yarısı Herkes uyurken namaz kıldığını hayal ederek namaz kılmakta olduğunu dile getiriyor.

 

Bu Haberi 3285 kişi okudu!
12/05/2018
YORUMLAR
YORUM YAP
0 Yorum bulunmaktadır.