MEŞHUR ÇİN İŞKENCESİ İFŞA OLDU

MEŞHUR ÇİN İŞKENCESİ İFŞA OLDU

“Çin İşkencesi”!, bu Meşhur Kelimeyi duymayan yoktur. Fakat Çinlilerin İşkence kültürü ve anlayışı vede eline düşen Türklere nasıl işkence uyguladığı çoğu insanlar tarafındann bilinmiyor.

3 Ağustos eriştiğimiz bilgilere göre Doğu Türkistan’da hapse düşen Türklere Çinlilerin Zihinsel ve Fiziki olarak yaptığı inanılmaz işkenceleri insan aklına durgunluk veriyor.

Kendisinin Çin Hapishanesinde 45 gün kaldığını ve bu kısa süre içerisinde Çin işkencesine bizatihi şahit olan gizli tanığın gözleri ile gördüğü işkenceleri anlatırken Çinlilerin Hapisteki Uygur Türkü mahkumlara Tırnaklarını Sökmek, Dişlerini Sökmek, İlanlara Isırtmak ve Bedenine Çivi Vurmak ve malum bölgelerine sıcak tel batırmak gibi işkenceleri uygulamakta olduğunu, bahsı geçen işkencelerden daha ağır ve çirkin bir sürü uygulamalarınında olduğunu onları söylemekten haya ettiğini ifade ediliyor.

Ayrıca 2017 senesinde Mısırdan geri getirilen Uygur Öğrencilerin tüm Ailesi ile beraber 16şer yıl hapse mahkum edildiği de gelen bilgiler arasında idi.

Bu Haberi 5492 kişi okudu!
04/09/2018
YORUMLAR
YORUM YAP
0 Yorum bulunmaktadır.