ÇİN VİRÜSÜNÜN KASTEN YAYILDIĞI DELİLLENDİ

ÇİN VİRÜSÜNÜN KASTEN YAYILDIĞI DELİLLENDİ

Küresel çapta paniğe neden olan virüsün Çin laboratuvarlarından yayıldığına dair yeni belgeler ortaya çıktı

Çin virüsünün kaynağı hakkında çeşitli görüşlerin ortaya atıldığı bir zamanda Dünya Sağlık Örgütü, Wuhan Viroloji laboratuvarı, Gates Vakfı ve ABD Sağlık Bakanlığı'na ait 25 bin e-postanın bilgisayar korsanları tarafından heklendiği açıklandı.

Basına yansıyan E-postalar arasında dikkat çeken bilgiler, virüsün Wuhan'daki laboratuvar görevlileri tarafından nasıl yayıldığını gösteriyor.

Emrin Gates Vakfı tarafından verildiği kaydedilen e-postalar arasında virüsün nasıl yayıldığına ilişkin dehşet verici görsellerde bulunuyor.

19 Ekim 2019 tarihinde çekilen fotoğraflarda Wuhan viroloji laboratuvarında üst düzey yetkili Dr. Xi Zhengli'nin buz kütlesi halindeki Virüsü Wuhan yaban hayvan pazarı yakınındaki metro istasyonuna bıraktığı an görüntüleniyor.

Ayrıca Dünya sağlık örgütünün tâ o dönem virüs hakkında Gates Vakfı ile gerçekleştirdiği yazışmalarında bulunduğu ve Dünya sağlık örgütünün Virüsle ilgili Wuhan’daki viroloji laboratuvarından değil Gates Vakfı ile iletişim kurması dünyayı etkileyen virüsün bilinçli bir şekilde yayıldığı görüşünü güçlendiriyor.

Fatma Hasan/M.Ali.Atayurt
Bu Haberi 381 kişi okudu!
28/04/2020
YORUMLAR
YORUM YAP
0 Yorum bulunmaktadır.