ÇİN’DE BEBEK KATİLİ, TÜRKİYE'DE ŞEFAATÇİ OLDU
SON DAKİKA

ÇİN’DE BEBEK KATİLİ, TÜRKİYE'DE ŞEFAATÇİ OLDU

Doğu Türkistan’da eskiden beri  “Aile Planlaması” adı altında TÜRTAJ katliamı ile milyonlarca masum bebeği anne karınında iken öldürerek doğum kontrolü uygulayan , ve dahi genç yaşlardaki  kızlarıda  kısırlaştıran  Çin yönetimi, şimdilerde çocuk koruyucusuna soyundu.

Elde edilen bilgilere göre 5 yıl önce Türkiye’ye hicret edip Kayseri’ye yerleşen Muhammed Yusuf Abdülkerim isimli Uygur Türkü Genci Çin büyükelçiliğin Doğu Türkistan’da Sözde Çocuğunu Düşürdükten sonra “Türkiye’ye kaçtı” suçlamasıyla mahkemeye verrerek iadesini istediği öğrenildi.

 ŞİMDİ TÜRKİYEYE SIĞINAN UYGURLARA “HUKUK TUZAĞI KURDU.

Muhammed Yusuf Hakkındaki duruşmanın 26 kasıma ertelendiğini belirten ağbeyi,  ‘’Doğu Türkistan’da doğum kontrolü yüzünden bir çok kişiye para cezası verildi hatta hapse bile atıldılar.  2. Çocuğu istemeyen veya kendisini kısırlaştırmayı kabul edenlere ödül bile  verdiler.  Memlekette iken hiç evlenmeyen  kardeşimi Çocuk Düşürmek ile suçlayıp resmen tuzak kurdu. İfadesini kullandı.Ayrıca Muhammed Yusuf’un büyük ağbeylerinin Yurt dışına para gönderdiği bahane edilip Önce 3 yıl Sonra 7 yıl hapse mahkum edildiğide aktarıldı.

MUHAMMED ALİ ATAYURT 

 

Bu Haberi 2816 kişi okudu!
15/11/2018
YORUMLAR
YORUM YAP
0 Yorum bulunmaktadır.