ÇİN'DEN BÜYÜK KATLİAM SİNYALİ

ÇİN'DEN BÜYÜK KATLİAM SİNYALİ

10 Haziran kimliğini gizleyen bir tanık tarafından eriştiğimiz bilgilere göre, Çin yönetiminin Doğu Türkistan’da bir çok şehre yurt dışından gelen öğrencilerin, Tüccarların, Çalışan ve orada evlenip yaşamakta olan  yabancıların vize ve oturma izinlerini iptal ettiği İddia Ediliyor.

Bilgilere Göre Çin Yönetiminin Doğu Türkistan'da Urumçi, Turfan, Kaşgar, Aksu, Hoten gibi büyük şehirlerde bulunan Merkezi Üniversitelerde eğitim görmekte olan yabancı uyruklu öğrencilerin vede özel şirketlerde çalışmakta olan yabancı personellerin okul ve iş yerlerinin iptal edilerek sınır dışı edileceği ile ilgili karar alındığı belirtildi.

Nasistler de Krematoryumlar İle Yahudi Yakmıştı.

Haberin kaynağına göre Doğu Türkistan'ın büyük şehirlerine yapılmakta olan Krematoryumların standart 1 Fırınlı olmadığı ve en az 7 Fırınlı devasa boyuttaki Krematoryumların inşa edilmekte olduğu İleri Sürülüyor.

Soykırım Hazırlığı Olabilir.

Gözlemciler ise Çin’in Doğu Türkistan'daki Yabancı Ülke Vatandaşlarını sınır dışı ederek ablukaya  aldığı Doğu Türkistan'a, Çin'den  göç eden Çinlileri yakmak için bu boyutta  krematoryum üretmeyeceğine kesin. O halde Çin'in bu sene Doğu Türkistan'da büyük bir katliam yapma  hazırlığı içerisinde  olabileceğini düşünüyorum İfadelerini kullandı.

 

Bu Haberi 7404 kişi okudu!
12/06/2018
YORUMLAR
YORUM YAP
0 Yorum bulunmaktadır.