BÖYLE İNTİHAR GÖRÜLMEDİ!!!

BÖYLE İNTİHAR GÖRÜLMEDİ!!!

Daha evvel Çin’in Doğu Türkistanda tesis ettiği Toplama Kamplarında tutulan insanların son durumu ve orda yapılmakta olanlar uluslararası toplumunda merak konusu olmuştu. Ancak bu nazi kamplarında ne yapılıyor sorusuna, kısmen cevaplar bulunsada detaylı bilgileri vermekte zorluk çekiliyordu.


27 Şubat Kimliğini gizleyen bir tanık tarafından açığa vurulan bazı bilgilere göre Doğu Türkistan’daki toplama kamplarına götürülen insanların deterjan, fermuarlı kıyafetler, ve nalçı vede bağcığı bulunan ayakkabı gibi birtakım eşyalarının kampa alınmadığı öğrenildi.


Nedeniyse orda yapılmakta olan işkencelere dayanamayanlar deterjan yiyerek veya toprak yutarak intihar ettiği, dahası fermuar, musluk anahtarı gibi Demir madenleri yutmaya çalıştığı bildirildi.
Ayrıca Çin’in bu yıl itibariyle Doğu Türkistan’ın %95 şini toplama kamplarına alma planınında olduğu Açığa vuruldu.


Gözlemciler, Oradaki insanlara yapılmakta olan işkenceleri ağza almak bile insanı rahatsız eder fakat tüm dünyanın bilmesi gereken gerçekler Şuki Doğu Türkistan’daki nazi kamplarında insanlar, pislik içerisine terk edilmiş vaziyetyte, kalbinde imandan , milli duygularından zerre kadar bırakmamak adına kapatılan sular kitlenen lavabolar, çeşitli hastalıklarla kendi pisliği içerisinde birer birer ölüyorlar.
Dolayısıyla o insanlar kendi kendine kıymayı tercih etmiş durumdadır. İfadesini kullanıyor.

Bu Haberi 3527 kişi okudu!
03/03/2018
YORUMLAR
YORUM YAP
0 Yorum bulunmaktadır.